| kEnT09 a întrebat:

Am primit o unitate sa ii reinstalez windows-ul si dupa ce l-am reinstalat (win 7 32bit) nu găsesc nicăieri driver-ul la placa video ati x300/x550/x1050 series. Ma poate ajuta cineva? Menționez ca am luș exact aceeași versiune de windows si nu am c-urile de la unitate. Nici la windows update nu-mi găsește driver-ul. Heelp. Fundă

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Http://support.amd.com/en-us/download
Manually select your driver
Alegi modelul de placa video.
Descarci drivere pentru Vista.
Folosesti Compatibility Mode din Windows7, pentru a le instala, chiar daca sunt pentru alt sistem de operare (Xp, Vista).
http://ccm.net/......-windows-7

| kEnT09 explică:

Îmi poți da te rog un link direct?