| yaaaaa a întrebat:

Salut, am probleme cu orice Browser din PC, anumite pagini nu-mi afiseaza corect, de ex imi afiseaza doar textul pe fundal alb, anumite site-uri care folosesc Flash cred sau JavaScript, gen Twich sau un astfel de site :http://labs.udacity.com/android-visualizer/#/android/tex t-view
nu functioneaza, desi site-uri de filme sau Youtube n-au nici o problema
am incercat toate metodele posibile pe care le-am gasit pe net, 3 programe antivirus, 2 programe de clean browser incusiv optiunile de curatare din browser, am instalat si dezinstalat de n ori Flasplayer, fara nici un rezultat pe nici un browser din 3 (edge, firefox, chorme)
folosesc in general Firefox:
-nu pot instala add-ons
-pagina pentru Sync nu merge, e blank
-orice alta pagina de account pentru Firefox nu merge, sunt blank sau la unele imi apare doar textul

are careva vreo solutie? exceptand reinstalare windows, sau system restore ca nu am restore points
multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Ai scanat cu malwarebytes?

| yaaaaa explică (pentru WxRo):

Malwarebytes, bitdefender, si eset, toate 3 la rand

| yaaaaa explică:

Sincer, imi doresc sa stiu cum functioneaza aceste soft-uri, pentru ca dupa o zi intreaga in care m-am agitat, fara sa rezolv nimic, a doua zi imi face aceleasi probleme in prima jumate, si acum vad ca totul merge ok, si nu am facut nimic, si-a revenit singur, chiar mi-as dori sa inteleg ce s-a intamplat, avand in vedere ca n-am facut nimic, nu inteleg!