| VasiDobie a întrebat:

Defiecaredata cand ma joc anumite jocuri pe browser imi da eroare:Shockwave has crashed. si tebuie sa restartez site ca sa mearga.
Am Google Chorme.
Ajutor! Cum o fixez?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Leatherleader a răspuns:

Reinstaleaza-ti Shockwave, si o sa mearga!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Citeste si f-a verificarile ca aici:
http://www.howtogeek.com/......le-chrome/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repari eroarea cu advanced system care, sau daca vrei sa nu mai descarci asta, dezinstalezi Adobe shockwave si reinstalezi la loc.

| Cerby a răspuns:

Te lasa sa joci dupa iti da crashed or intri si-ti da direct.N-ai cum sa rezolvi si mie mi se intampla cred c-ar trebui sa i-ei o versiune mai buna(noua). Adobu se ocupa cu asta am selectat varianta sa ma anunte cand apare o noua versiune. Sper ca ti-am fost de folos.