| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Am si eu Gta San Andreas si m-am plictisit sa joc cu butii l-am si terminat de 2 ori...Si as vrea Gta Sa:Mp, l-am copiat dar nu stiu sal instalez. Daca are cineva sau stie sal instaleze si vrea sa ma ajute sa lasa un id.(Multumesc)

5 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Lol frate esti*** ma am gta`u dar cand instalez sa:mp nu merge, nu stiu eu sa il instalez nu stiu ce are.
Eu am vurt pe cineva sa ma ajutewaiting

| MrCosulea a răspuns:

Pai daca vrei sa-mp trebuie sa ai gta san andreas downloadat si sa-mp il downloadezi unde este si gta san andreas downloadat laughing

| MrCosulea a răspuns:

Wa eu am multiplayer tongue

| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!

| MaGiCoNs a răspuns:

Man cand ai tras sa:mp intra pe sv asta e supe jmk rpg.joinet.ro ||89.32.50.85:7777