| Alin2211 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor, cand intru in messanger primesc un fel de eroare : yahoo messenger setup has encountered problem needs close, asta doar cand ma loghez ( cand dau sing in ) cand e deschis fara sa scriu nume parola merge, dar nu ma pot loga. Ajutor? va rog?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi si sa instalezi altul, sa ai java instalat si flash, eventual fa un update la versiunea de windows installer.