| simonyc28 a întrebat:

Salut.am si eu o intrebare.am facut un site prima pagina e ok.
am pus 4 pagini home.despre noi.galerie foto, si contact. dar mai departe nu stiu.cum fac sa imi pun datele de contact, pozele etc.acum daca dau pe contact imi apare tot pagina principala.cum fac sa imi pun nr de tel.email.si cand dau pe contact sa imi aparaplzzzz ajutor.va pop.

1 răspuns:
| andrei57 a răspuns:

Pai daca spui ca ai facut 4 copii la home si le-ai redenumit contact, galerie etc. trebuie sa le pui linkurile (adresele). De ex intri pe pagina Contact si unde scrie home pui adresa catre home un de scrie galerie adresa galeriei s. a. succes!