| Gabytză2233 a întrebat:

Am şi eu o întrebare! : Am un Samsung Galaxy Core Prime şi cate odata la unele aplicați sau jocuri...cân le pornesc îmi arată de parcă "ecranul ar fi spart" (multe dungi)! Şi nush ce are! Dacă ştiți cumva ce are vă rog să-mi spune-ți! Telefonul nici nu are Root şi vaşi ruga să-mi zice-ți dacă ştiți vre-un program bun de root sau cum aş putea să-l root-ez! Mulțumesc + fundiță!

1 răspuns:
| Paul52 a răspuns:

Cauta Kingroot pe Google, eu cu ala am rootat multe telefoane si nu ai nevoie de pc pentru el si cred ca ti-a intrat apa in telefon de ai dungile alea, am patit si eu asta si am dat 350 de lei pe alt display