| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare, am un Samsung galaxy y s5360 si am vazut pe youtube cum se juca unu pes pe modelul acesta de telefon,l-am luat si eu si nu mi-a mers,daca stiti,va rog spuneti-mi si mie cum se instaleaza, trebuie instalat altceva pentru a putea juca acest joc? sau cum.Multumesc!

1 răspuns:
| AssassinCreedMadasucaru a răspuns:

1.Poate ai gresit tu modelu de Samsung
2. Poate ai descarcat pess.jad si la unele telefoane trebuie pess.jar ca sa poti instala jocu
3.Nu trebuie nimic instalat pentru a juca un joc pe tel.

Daca nu ai gasit raspunsu spune-mi mai multe si poate iti pot raspunde.Ms.Funda?:X