| bogdy20000 a întrebat:

Salut! Am si eu o intrebare: cum as putea sa conectez doua laptopuri in asa fel incat sa am doua ecrane si sa lucrez doar de pe un laptop? As putea oare cu un cablu hdmi?
Mersi

2 răspunsuri:
| Roger645 a răspuns:

Daca ai iesire HDMI ( sau DVI, DisplayPort) la laptop poti cupla un alt monitor de PC de 19-21" care va lucra impreuna cu ecranul laptop. Maresti viteza de lucru cu 30-50% pentru afaceri, Excel etc, ca lucrezi cu 2 ferestre deschise simultan.

| bogdy20000 explică (pentru Roger645):

As putea face si aia daca nu reușesc cu celalalt laptop, atat doar ca cu un laptop mi-e mai usor cand imi fac setup-ul, locul nefiind unul de birou..in principal as vrea sa stiu daca este vreo modalitate cu cele doua laptop uri