| Adelinnnnn a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, cum imi pot baga urmaritori la facebook? adica sa am si eu, am vazut persoane care au zeci sau sute de urmaritori. REPEdE, FUNDA!

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Tu vrei sa adaugi butonul "Follow" la profilul de Facebook? Daca da, intra in setarile Facebook-ului, din panoul din stanga alege "Urmaritori" si activeaza setarea. Urmaritorii tai vor avea posibilitatea sa vada ceea ce postezi numai daca respectivele postari sunt publice. De asemenea, daca vrei sa te urmareasca oricine, seteaza optiunea pe "Toata lumea".

| Idkidk a răspuns:

Pai rogi prietenii sa dea clik ca te urmaresc

| Monica_Andreea_2001 a răspuns:

Daca cineva îţî trimite o cerere de prietenie nu o canfirma si astfel pe contul de Facebook a persoanei respective scrie ca te urmareste.