| Goddessss a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Pe Facebook cand cineva nu iti accepta cererea de prietenie si ti-o sterge, apare ca " adauga" sau apare ca "cerere trimisa"?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare "adaugă", însă dacă îți marchează spam cererea de prietenie nu mai poți trimite cerere de prietenie către acea persoană pentru 30 zile sau mai mult.

| EvelinaAndreea123456 a răspuns:

Apare ca "adauga"

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i așa cum zici tu. Îți spun eu cum e de fapt. Dacă persoana șterge cererea, dispare butonul de adăugă și nu îi mai poți da alta decât după un an. Dacă ți-o spamează, nu cred că îi mai poți da niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

În fine.