| Usgs a întrebat:

i-am trimis unei persoane cerere de prietenie pe Facebook si inca nu mi-a acceptat-o dar acum imi apare ca pot sa ii trimit doar mesaj nu imi mai apare anuleaza cererea sau adauga. Credeti ca m-a blocat sau mi-a respins cererea?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, ți-a RESPINS cererea de prietenie și totodată ți-a dat și SPAM (adică, să nu mai poti reveni cu alte cereri de prietenie).
Uite un exemplu:
http://imgur.com/a/KEpj2k9

| Usgs explică (pentru floresdemayo):

Aa ok multumesc, era si profesoara?

| Usgs explică (pentru Usgs):

happy*

| Andreeush a răspuns:

Ți-a respins cererea de prietenie și nu mai poți să îi dai cerere.