| Ilie_Iulia_1995 a întrebat:

Am trimis o cerere de prietenie pe Facebook, mi-a apărut ca mi-a fost acceptată, iar acum cand intru pe profilul persoanei respective imi apare" anuleaza cererea" ca si cand nu mi-a fost niciodata acceptata. Ma gandesc ca atunci cand te sterge cineva de la prieteni apare " adauga". In cazul acesta despre ce ar fi vorba?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O fi bug de la Facebook.

| Violleta2022 a răspuns:

Asa apare tuturor, este o alta optiune in cazul in care tu te-ai razgandit, sa anulezi cererea de prietenie.