| Teox3 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare pentru cei care au cunostinte depre ipod nano 3th.
as dori sa aflu, daca resetez tot ipod-ul, mi se va sterge memoria (poze, muzica)? Cand conectez ipod-ul la computer cum deschid acea fereastra iTunes de la apple ca sa pot sterge imaginile, melodiile si videoclipurile?( acea fereastra se deschide si la winows xp?) imi puteti explica toti acesti pasi va rog?
Multumesc anticipat :* - funda + vot

1 răspuns:
| WooppS a răspuns:

Da.intrii in i tunes acolo la melodii dai 1 clik stanga si apesi delete ...si daca resetezi ipodu se sterge apsolut tot. daca vrei neaparat fa un folder in calc (MyIpod) si trage de pe telefon pe calculator prin itunes ca altfel nu ai cm sa ii dai sync...bfta fundaȘD