| alemen a întrebat:

Salut am un ipod classic a 5a generatie si nu mi se mai deschide si cand incerc sa-l deschid imi apare o pictograma cu un ipod trist
si un site apple www.apple.com/suppot/ipod am accesat site dar degeaba si nu-mil recunoaste nici in itunes nici in calculator

Răspuns Câştigător
| Reparatoru a răspuns:

Dami id si iti trimit progamu. daca vrei.ok

6 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Cred ca a facut un preinfarct! trebuie resoftat.dul la cineva care se pricepe, altfel risti sa-l distrugi de tot.eu am patit-o.bafta!

| alemen explică (pentru Reparatoru):

Cum adica resoftat poti sa-mi explici?

| Reparatoru a răspuns (pentru alemen):

Pai nu prea ma pricep asa bine dar stiu ca sunt ceva programe care poti sai dai viata.am un prieten care mi l-a facut si mie, si mi-a spus cu ce prg.la facut dar momentan nu mai stiu cum ii zice.stiu ca dureaza cam o ora sau doua pana ce se instaleaza totul din nou, si cred ca si cablu usb difera. daca aflu ceva mai detaliat te anunt

| alemen explică (pentru Reparatoru):

Id ioan551@yahoo.com

| Reparatoru a răspuns (pentru alemen):

Nu prea ne sincronizam ...eu am fost pe net si nu stiu daca mi-ai dat accept.nu ai aparut in lista.cu ce nume apari?

| Reparatoru a răspuns (pentru alemen):

Dami id si iti trimit progamu. daca vrei.ok

| alemen explică:

Ok id meu e ioan551@yahoo.com