| iEdyEdutzul a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, recent mi-am pus 2 monitoare la un laptop, adica monitorul de la laptop si inca unul langa, eu vreau sa filmez/fac live-uri si vreau sa filmez si al doilea monitor, cel in plus fata de laptop. Cum as putea face acest lucru? Folosesc OBS Studio.

Răspuns Câştigător
| mario366 a răspuns:

Eu folosesc Nividia Graphics ca sa filmez, dar PRESUPUN ca la obs e asemanator, undeva la filmat cand dai sa filmezi trebuie sa existe niste setari iar acolo ar trebui sa ai optiune ca capturezi monitor 1/ monitor 2 sau ceva de genu