| alex2009 a întrebat:

un prieten a scos din greseala chestia aia de la ceas unde setai limba la tastatura sa fie engleza sau romana sa scrie cu diacritice. Am incercat sa o pun la loc cu Click-dreapta pe bara > toolbars > language bar. Dar cand merg pe toolbars nu imi apare language bar de unde pot lua tulbarul asta si sa il pun acolo? Am incerca sa il pun si din control panel de la regional and language options dar nu merge. Cred ca stiti la ce ma refer? Multumesc

2 răspunsuri:
| The Scout a răspuns:

Pentru moment : Start | Run | ctfmon. exe | Click OK
Pentru totdeauna : Start | Run | msconfig | OK | Tab-ul Startup | Bifeaza ctfmon | Click OK | Click Restart.

Si atat, de la restart ai tot ce-ti trebuie

| roxy_2350 a răspuns:

Dai click- stanga si trebuie sa te lase. la mine merge. si selectezi ce vrei engleza sau romana