| bogdangabi32 a întrebat:

Salut, am si eu o mica problema. am un laptop Lenovo, si mi-a disparut wireless connection din network connections, doresc sa mentionez ca am incercat chestia cu fn + f5, si cu butonul, pana acum mi-a mers. dar nu stiu cum, am ajuns de la scoala si nu imi mai apare... daca aveti idee multumesc, si sper sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| wolverine13 a răspuns:

Fn+f5 e refresh (reincarcare) nu are nici o treaba cu wirelessul, ai verificat daca iti merge routerul?

| bogdangabi32 explică (pentru wolverine13):

Da. fiindca pe telefon am wireless, si la calculator mrge de asemenea...

3 răspunsuri:
| bogdangabi32 explică:

Uitati care este solutia, acum am descoperit-o, intamplator... deci, in primul rand deconectati incarcatorul, apoi inchideti laptopul, prin shut down, apoi, tineti apasat pe butonul e pornire timp de 30 de secunde, apoi il deschideti si asteptati, apoi o sa va apara, si apoi puteti conecta incarcatorul. O sa va vina sa radeti, dar dupa ce am facut asta, se incarca, iar fratiorul meu nervos, a lovit cu palmele in tastatura, si instantaneu a aparut wireless connect, m-a amuzant foarte tare, multumesc wolverine pentru sustinere, sper ca, daca vi se intampla si voua sa incercati metoda asta, si sa rezolvati problema, multumesc anticipat. Salut!

| wolverine13 a răspuns (pentru bogdangabi32):

Problema era ca tie iti era oprit wirelessul, si cand fratele tau a lovit tastatura a apasat butonul care porneste/opreste wirelessul