| LoCkEd02 a întrebat:

Am si eu o mica problema la laptopul meu cu KIS2013 pe el. De curand mi-a expirat licenta la el, am cumparat alta si cand vreau sa dau Activate Now ma lasa sa bag codul licentei si dupa aia imi cere parola de la control parental, iar eu am uitat parola. Am incercat sa sterg antivirusul si tot imi cere parola. Am incercat si cu programe speciale de sterge dar in zadar. Va rog un ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista alta rezolvare decat sa reinstalezi windows-ul. Si sa-ti cumperi unul licentiat.

1 răspuns:
| awspam a răspuns:

laughing am trait sa o vad si pe asta, un om incearca sa fie corect si nu se poate