| mFlavius a întrebat:

Am si eu o nelamurire... ce telefon sa aleg intre Nokia N95 si Sony Ericsson C905?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Sony, as zice eu. happy
E mai nou. Are o camera mai buna, dar in rest e foarte comun.

Depinde si de preferinte. Cum iti plac si tie.
Daca te exezi pe multimedia, uite-te la Sony, daca te intereseaza si aplicatiile, in special cele de symbian, uite-te la Nokia.

1 răspuns:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile -> tipul telefonului

gaseti impresii de la oameni care le au si le folosesc, gasesti acolo orice amanunt te intereseaza;)