| KingDamian a întrebat:

Am si eu o nelamurire. De curand mi s-au ars niste boxe de 2.1 si am hotarat sa imi iau altele. Am cautat si am gasit niste boxe de 5.1 de aici ( http://www.emag.ro/......D8NRJBBBM/ ). Au subwoofer + 5 sateliti. Vreau sa va intreb, eu am o placa de sunet integrata in placa de baza, adica 3 mufe: albastru, verde si roz. Problema este acest sistem de 5.1 se potriveste la placa de sunet pe care o am? Driverul instalat este Realtek HD Audio Manager versiunea 6.0.1. Ar merge? Sa stiu daca il achizitionez sau nu. Astept parerile voastre!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai tu nu te uiti daca se potriveste, sau ai o neputinta? Nu te uiti in setarile ei? In plus iti spune producatorul placii de baza daca se potriveste sau nu, trebuie doar sa-l intrebi...