| DonarisDona a întrebat:

Știe cineva cumva cum pot schimba adresa de e-mail pe Instagram? Nu găsesc niciunde, găsesc doar de parola

4 răspunsuri:
| Medstudent a răspuns:

Cred ca un alt mail inseamna un nou cont. Deci dai sign up si introduci noua adresa de mail. Nu poti pastra contul pe care il ai schimband adresa de mail. (din ceea ce stiu eu).

| Bizon95 a răspuns (pentru Medstudent):

NU exista chestia asta LA NICI UN SERVICIU ONLINE... NU A EXISTAT NICIODATA, ***NU V-A EXISTA NICIODATA***
pentru deosebit de simplul motiv ca pot sa am o adresa de mail care la un moment dat nu mai exista (de ex. pot sa pun adresa de mail de la servici si apoi sa, schimb serviciul) iar daca dupa aia nu mai pot intra intr-un cont al meu personal in care am investit timp, efort, si am apasat pe reclame, deci proprietarii au facut bani de pe urma mea, pot sa fac un scandal MONSTRU care (mai ales in state) se poate solda cu dat in judecata si obtinut milioane de $... asa ca NIMENI NU S-AR EXPUNE LA ASA CEVA... VREODATA!

https://www.google.com/search?q=how+to+change+instagram+email+address
https://www.quora.com/How-can-I-change-my-Instagram-email-address%EF%BC%9F

| DonarisDona explică (pentru Bizon95):

Am aflat între timp și trebuia sa ma du pe edit profile și scria acolo schimbare email

| Bizon95 a răspuns (pentru DonarisDona):

Bravowinking