| AlexAlexandru14245 a întrebat:

Salut! Am si eu o placa video, un nividia gtx 780 ti 3 gb 384 bit si cand o montez in pc si pornesc pcul se incarca si dupa cateva secunde se blocheaza imaginea si dupa nu-mi mai arata nici logoul de la placa de baza si se vede negru.
O mai pot repara sau?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Tu sigur nu o poti repara! Exista foarte putine sercice it care repara placi video dar nu cred ca merita reparat ca tot o placa video veche vei avea... ia-ti alta noua sau cu banii care l-ai repara ai putea sa cumperi alta folosita si mai buna. deci la gunoi cu ea!