| Mihai543215 a întrebat:

Am si eu o problema. Acum cateza zile mi-am reinstalat windowsu si automat si placa video ( eu am un calculator slabut ), ei si m-a mancat pe mine undeva sa fac un update la placa video. Ei si dupa asta am vrut sa joc fifa 10 cu un prt si nu imi mai mergeau setarile sa le pun la maxim, nici macar la mediu si la cum e fifa 10 se vad aia ca in mario. Vreo solutie ceva? Inafara de reinstalarea windowsului...Tot ce vreau e placa video sa fie lfl ca dupa reinstalarea windowsului. (NVIDIA GEFORCE 6600)

4 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Pai dezinstalezi driverul de la placa video, și îți pui driverul de pe cd-ul original de la placa video, am pațit și eu așa, e mai bine sa îți lași driverul original, părerea mea

| zahy a răspuns:

Nu garantez dar pune pe OFF veritical sync din placa video

| MnereaDarius a răspuns:

Acceseaza un punct de restaurare mai vechi, existent inainte de a instala update-ul, folosind System Restore.

| IceKing a răspuns:

Inainte sa joci un joc orce joc mai ales astea ca fifa 2010 si tu crezi ca ai unitatea slaba uitate la cerintele de sistem a jocului ca iti strici dracul unitatea aia si nu-ti mai merge deloc.