| TupacShakur a întrebat:

Am si eu o problema: am instalat windows 7 si am creat doua partiti: una primara unde este windowsul si una secundara.
Dar problema este ca cea secundara nu imi apare in my computer.
Ce sa fac?
Dau funda la respunsul care imi v-a rezolva problema!

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Intri in disk management si de-acolo realochezi spatiul. Asa iti apare.

| TupacShakur explică (pentru MariusF23):

Mersi mult frate problema rezolvata

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Descarca alta varianta de windows 7 de pe internet.Asta e proasta.

| AlexCrb a răspuns:

Ai facut o partitie si la una sigur ai uitat sa aloci spatiu. Da click dreapta pe My Computer -> Manage -> Disk Management si modifici de acolo.