| Darius121 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu calculatorul, il pornesc dar nu îmi arata nimic pe monitor nici macar no signal.
Vreau sa precizez ca placa video, memoria ram, hdd, sursa, procesorul sunt testate pe alt calculator si functioneaza, am schimbat si ramii intre ei, si am incercat sa dau si restart la bios si nimic, am pornit calculatorul si fara rami si spre surprinderea mea nici macar nu bipuia, sa fie placa de baza arsa?

Răspuns Câştigător
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

De curiozitate, monitirul ai incercat sa-l probezi in alta parte?
La ce spui tu acolo, cred ca ai placa de baza dusa?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai verificat monitorul? E pornit?

| Darius121 explică (pentru Cristian_Cristi_1986):

Da, era placa arsa, am montat o ieri si acum merge

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru Darius121):

I-mi pare rau pentru placa ta, dar ma bucur ca te-am putut ajuta?