| takashiforever a întrebat:

Am o problema cu PC-ul. Am instalat o placa video. Dupa multe incercari a mers. Dupa aia nu a mai mers. Adica pornesc PC-ul, nu apare semnal video, nu bipuie, ventilatorul de la sursa si cel de la procesor se invart. Am scos ramii si tot nu bipuie. Sa fie placa de baza? Inainte bipuia. Butonul de pornire si cel de restart merg. Iar ledul de la hard si cel care arata ca PC-ul, se aprind.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Valentine taica, cum sa instaleze sistemul pe un calculator care nu porneste? Te gandisi mult?

| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti reinstala sistemul de operare, vezi daca face la fel!