| EverthingIsPermited a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu cardul de memorie, pur si simplu nu mi-l arata, nu il recunoaste. Niste idei ceva cum as putea rezolva problema?
Telefonul e un HTC Touch 2

5 răspunsuri:
| Dippa a răspuns:

Ceva de genul ăsta mi s-a întâmplat şi mie. Încearcă să îl scoţi şi să sufli în locul unde se introduce cardul. Poate merge...

| RELIABLE a răspuns:

Salut, cumpara altul, nu are rost sa te chinui sa-l repari e dus...

| EverthingIsPermited explică:

Am incercat mai multe variante, am formatat cardul.i-am resetat setarile din fabrica.

| I0NUTZ a răspuns:

Sau poate l-ai eliminat din 'SETARI'

| Mainculestu a răspuns:

Pai cred ca este virusat si daca este asa ori iti cumperi un card antivirus ori ii scoti virusii de pe asta.dar nu cred ca merge