| Kenon123 a întrebat:

Am si eu o problema cu facebook-ul. Cand ma loghez imi da acest mesaji : Au fost descoperite activităţi suspecte în contul tău, dau pe continua si la sfarsit imi spune asa :Ne pare rău, a apărut o problemă. Lucrăm pentru a remedia problema în cel mai scurt timp. Imi da acest mesaji de aproape 1 saptamana. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| xDragosel007 a răspuns:

Trebuie sa iti faci alt cont de facebook, cred ca ai postat lucruri ilegale(imagini ilegale, reclama la ceva, etc. ), sau mai este o sansa sa astepti mai mult timp ( 1 luna) pentru a-ti debloca contul.