| Mausexxx a întrebat:

si va salut pe toti. Am si eu o problema in legatura cu Facebook si sper ca solutia sa o gasesc aici la voi pentru ca in alta parte...nu prea am gasit! Problema e in felul urmator : Incerc sa ma loghez la contul de Facebook si in loc sa'mi intre pe profilul meu sau alte chestii din Facebook, imi apare o imagine complet alba. Asa continua sa faca ori de cate ori incerc sa ma loghez iar problema, sincer va spun, nu vad unde e sau nu vad care e cauza!? Asa a continuat toata ziua si am preimtirea ca asa va continua sa'mi apara in continuare pana gasesc o solutie de a remedia problema. Sper sa ma ajutati cum puteti mai bine! Multumesc!

4 răspunsuri:
| abyssaria a răspuns:

In functie de ce browser folosesti, incearca sa stergi "cache" si "cookies". Daca ai firefox si adblock pe ea, dezactiveaza-l pe facebook.

| Mausexxx explică (pentru abyssaria):

Am incercat sa intru dupa Internet Explorer, la fel se intampla! Am dezinstalat si reinstalat Google Chrome pentru ca browser'ul asta il folosesc. la fel se intampla! Am dezactivat Adblock din Chrome. la fel se intampla. Sa reinstalez Windows'ul. chiar nu cred ca nu se poate rezolva si altfel decat cu reinstalarea Windows'ului! Sa fie de la ei...nu stiu ce sa spun. la restul merge.dar de curand am intalnit pe un altul care intampina aceeasi problema tot de azi.

| abyssaria a răspuns (pentru Mausexxx):

Incearca https://support.google.com/chrome/answer/95582?hl=ro. Inchizi complet browser-ul si incerci apoi sa te loghezi.

| Mausexxx explică (pentru abyssaria):

Iti multumesc ca ai incercat sa ma ajuti. Si'a revenit el insusi fara sa fac nimic. Am impresia ca problema a fost de la ei! O zi buna in continuare!