| spinteca a întrebat:

Am o problema la facebook cand ma loghez imi cere sa imi securizez contul ii dau incepe, astept sa se verifice tot si dupa ce s-a verificat dau continua si imi spune
Ne pare rău, a apărut o problemă.
Lucrăm pentru a remedia problema în cel mai scurt timp.
Ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

In afara de a continua, mai ai posibilitatea de a nu securiza contul. Poti sa ii dai sa "Sari peste" si in mod normal ar trebui sa iti intre in cont.

| spinteca explică (pentru RareşTPUro):

Nu merge sa sar peste

| RareşTPUro a răspuns (pentru spinteca):

De cate zile iti da acest lucru? Poate fi si o problema temporara la pasul de securizarea contului si va fi remediata dupa cum si spune imediat. Dar n-ar fi trebuit sa iti apara sa-ti securizezi contul. Si la inceput cand iti apare acel formular de securizat contul, chiar la inceput trebuia sa-ti fi scris sa sari peste.

| spinteca explică (pentru RareşTPUro):

De 3 zile asta este a 4a de cand apare

| RareşTPUro a răspuns (pentru spinteca):

Nu poti face nimic in privinta asta pana nu rezolva problemele pragului de securitate la cont.

| spinteca explică (pentru RareşTPUro):

Dar pot sa astept si o luna pana se face problema de la securitate?

| RareşTPUro a răspuns (pentru spinteca):

Depinde, ca poate sa nu se ocupe de acea problema pe moment din cauza ca nu la toata lumea ii apare aceasta problema si se poata sa treaca si mai mult timp pana la rezolvarea ei.