| ionutkozlov a întrebat:

Am si eu o problema cu contul meu de facebook, astazi mi-am schimbat numele din Ionut Kozlov in Ionut Koz si m-am deconectat dupa ceva timp am vrut sa intru pe facebook si am primit mesajul acesta "Ne pare rău, a apărut o problemă.
Lucrăm pentru a remedia problema în cel mai scurt timp" Eu nu cred ca este blocat contul pentru ca prietenii mei imi pot gasi profilul, trimite mesaje etc. Oricum eu le-am trimis si un report, pentru ca nu am facut nimic! va rog spuneti mi daca ati intampitat aceasta problema si cum ati rezolvat-o!

Răspuns Câştigător
| RitaDeluxxxe a răspuns:

Dacă nu îți poți accesa contul, s-ar putea să poți reseta informațiile de conectare astfel:

Răspunzând la întrebarea ta de securitate
Primind ajutor din partea prietenilor
Apasă pe Ai uitat parola? și găsește contul.
Urmează instrucțiunile de folosire a persoanelor de contact de încredere pentru a redobândi accesul la cont.
Vei primi un set de instrucțiuni care conține o adresă web. În adresa web se află un cod de securitate special, pe care îl pot accesa doar persoanele de contact de încredere. Sună-ți prietenii și oferă-le adresa web, astfel încât să poată deschide linkul și să-ți dea codul de securitate.
Folosește codurile de securitate primite de la prieteni pentru a-ți accesa contul.

4 răspunsuri:
| RitaDeluxxxe a răspuns:

Nu ai facut tu nimic...si nu este un mesaj cum ca ti-ar inchide contul sau ti l-ar bloca.A fost o mica eroare cand s-a schimbat numele. Daca ai reusit sa-l schimbi inseamna ca s-a remediat problema. Daca inca nu ti s-a schimbat numele, inseamna ca trebuie sa mai astepti un pic pana vor rezolva ei eroarea (eroarea fiind de la ei nicidecum de la tine).

| ionutkozlov explică (pentru RitaDeluxxxe):

Am inteles asta, dar ar fi trebuit sa ma lase sa ma conectez nu?

| RitaDeluxxxe a răspuns (pentru ionutkozlov):

Pai sa inteleg ca nu poti intra in contul de Facebook?

| ionutkozlov explică (pentru RitaDeluxxxe):

Daaaa

| RitaDeluxxxe a răspuns (pentru ionutkozlov):

Dacă nu îți poți accesa contul, s-ar putea să poți reseta informațiile de conectare astfel:

Răspunzând la întrebarea ta de securitate
Primind ajutor din partea prietenilor
Apasă pe Ai uitat parola? și găsește contul.
Urmează instrucțiunile de folosire a persoanelor de contact de încredere pentru a redobândi accesul la cont.
Vei primi un set de instrucțiuni care conține o adresă web. În adresa web se află un cod de securitate special, pe care îl pot accesa doar persoanele de contact de încredere. Sună-ți prietenii și oferă-le adresa web, astfel încât să poată deschide linkul și să-ți dea codul de securitate.
Folosește codurile de securitate primite de la prieteni pentru a-ți accesa contul.