| raresbad a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu internetul mai precis am internet fiberlink de la RDS/RCS si de la modemul principal care m-i l-au dat ei am 2 sloturi pentru cablu in unu am bagat un router Wireless care imi permite sa ma conectez cu smartphonul si laptopul in toata casa si am mai bagat un cablu care mai apoi l-am introdus in PC aici am intampinat problema pornind PC-ul si vroind sa intru pe internet am vazut ca apare in bara urmatorul lucru "limited or no connectivity" si nu pot naviga pe internet nu merge dau fundita cui reuseste sa ma ajute

1 răspuns:
| ici3 a răspuns:

Conecteaza prin fir(cablu) laptopul, daca nu merge, schimba cablul. Daca nu este de aici vezi ce driver de lan ai instalat pe pc.