| alex2009 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul de ceva timp cand vreau sa inchid calculatorul nu se inchide trebuie sa ii dau restart manual si dupa aia se inchide mai exact vreau sa il inchid se albastreste ecranul imi zice ca se pregateste pentru inchidere si ramane asa ca sa il inchid trebuie sa ii dau restart sa astept sa se incarce sistemul si dupa sa dau turn off. De la ce ar putea sa fie? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Adr1aNNN7 a răspuns:

Ti se duce placa de baza...Cumpara alta noua asa am avut si eu.Pana nu o schimbi nu te lasa.straight face

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Încercă sa reinstalezi windowsu dar să faci noi sectoare (să razi tot de pe pc şi faci alte partiţii)... dacă nu merge e de vina curentul sau ceva care e pe ''ducă'' din el.