| TudorPp a întrebat:

Am si eu o problema cu pcul. Tin sa mentionez de la inceput ca este proaspat asamblat, fara windows pe el. Nu-mi lumineaza ramii si dupa 20-25 de secunde isi da restart singur, fara sa-l ating. Tin sa mentionez ca prima data cand l-am pornit imi lumina doar o placuta de rami si le-am schimbat intre ele sa vad despre ce e vorba si atunci nu au mai luminat niciunul. Las un videoclip sa intelegeti despre ce vorbesc. https://youtu.be/7jDIcFpw9qM

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Chemă un coleg/prieten priceput (in d-astea) și NEINFECTAT la tine, pare o problemă mai delicată

| TudorPp explică (pentru sierra1):

Am rezolvat pana la urma. Am chemat un prieten si ne am apucat sa l reasamblam de la 0. Acum merge! Multumesc frumos!

| sierra1 a răspuns (pentru TudorPp):

Să fii iubit

| danutzu96 a răspuns:

Nu mai folositi termenul rami! Corect este memorie RAM /Memorii RAM.