| Angelworld a întrebat:

Am si eu o problema cu un sistem 5.1 Logitech-x530... L-am achizitionat acum 1 luna si ma dispera o chestie la el.Se aude extrem de bine nu am nici un repros DAR cand nu pun nici o melodie la un interval de timp bazaie 1 secunda poate si mai putin.Dar este enervat.Stie cineva de la ce poate fi?

2 răspunsuri:
| Angelworld explică:

Win 7... Tin sa iti spun ca folosesc un laptop Acer aspire e1-531 (la setari la sound nu imi arata 5+1 ci stereo dar se aud toti satelitii)

| MCG a răspuns:

Ce OS ai? (Sistem de operare)