| Angelworld a întrebat:

Am si eu o problema cu un sistem 5.1 Logitech-x530... L-am achizitionat acum 1 luna si ma dispera o chestie la el.Se aude extrem de bine nu am nici un repros DAR cand nu pun nici o melodie la un interval de timp bazaie 1 secunda poate si mai putin.Dar este enervat.Stie cineva de la ce poate fi? Are cineva idee? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| DjGeoX91 a răspuns:

Asta poate sa fie probabil de la placa sistemului tau audio sau ar mai fi o varianta sa nu ai probleme cu placa ta de sunet de la pc, incearca sa schimbi sursa la care adaugi tu muzica si te astept sa imi spui daca mai face la fel! Daca continue sa faca la fel trebuie dus la garantie atat timp daca l-ai cumparat de nou!

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Poate volumul este mai tare si se aude asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai conectat la la cablul jack un prelungitor?

| Angelworld explică (pentru anonim_4396):

Am 3 mufe jack care intra intr-un adaptor si 2 RCA care ies...si din cele 2 rca imi vine jack-ul in pc. Daca de acolo ce trebuie sa fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Angelworld):

Sunt noob la capitolul sisteme audio. Deabea am reusit sa ma prind cum se configureaza sistemul meu! iti recomand sa citesti review-uri despre sistemul care il detii si daca nu afli raspunsuri sau cauze care ar putea alimenta problema ta sa apelezi la un forum de specialitate sau sa duci sistemul audio la un service IT.