| marian_3880 a întrebat:

Am si eu o problema cu un site. Respectiv gamefront sau filefront. Nu mai pot descarca nimica de pe acel site. Acum ceva timp puteam. Aveti idee de ce nu mai pot descarca de acolo! Uitati ce zice!

http://imgur.com/QAzGp

Răspuns Câştigător
| redlynx90 a răspuns:

Din cate stiu site-urile alea parca au fost distruse de FBI Anti-Piracy Warning contineau prea multe fisiere cu tot felul de continuturi Acele site-uri chiar si asa aveau probleme cand incercai sa descarci ceva orice link era indisponibil mai mereu

1 răspuns: