| BaIeTzaS a întrebat:

Salut am si eu o problema... D Deci am windowsul(Windows 7 Ultimate) recent instalat de fratele meu.Sunt un fan metin am avut la inceput mai multe genuri de client de pe mai multe siteuri toate mi-au mers pana intr-o zi nu stiu daca a umblat fratele meu sau eu. Dar acum cand intru imi apare treaba asta http://www.filehost.ro/1649872/picture_png/(la server care sunt cu hamachi si au mc imi face asa) sau in unele cazuri dau sa intru in joc si se incarca dar nu imi intra... si ele merg la alti amici de ai mei ca i-am pus sa ia jocul:((:((:((
Cine poate sa vina cu o rezolare numai rezolvarea sa nu fie sa inst wind din nou
FUNDITA;);)

Răspuns Câştigător
| hSh3ad a răspuns:

Incearca sa descarci alt client~!

2 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Poate din acel client fratele tau a deletat ceva...si mie mi s-a mai intamplat

| BaIeTzaS explică:

Deci nu e de la client sigur pentru ca la altii merge clientul sper sa nu fie de la vreo fila din windows, de la antivirus am Avira sau sa fii sters freatemi-o reo fila din gresealasadsad