| AlexCraiova a întrebat:

Am si eu o problema de fiecare data cand intru pe o pagina noua imi da eroarea aceasta http://imageshack.us/f/22/tpu.png/ de exemplu sunt pe tou si dau de la "vizionare profil" la "pune o intrebare" imi apare eroarea si asa la orice pagina :(! STIE CINEVA CUM SE REZOLVA? (AM GOOGLE CHROME) DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Dezactiveaza pop up urile in chrome

| tr3ig a răspuns:

Eroare asta se numeste virusake, si s rezolva numa cu cdu cu win.

in traducere libera ai un virus pe calc si trebuie reinstalat winu. asa ca spor la instalatwinking