| MissDelevingne a întrebat:

Funda!

Ce sa fac ca sa-mi readuc din nou pagina de star de Google la Google Chrome?

Ca de fiecare data cand intru nu imi apare imi apar niste ferestre...

Răspuns Câştigător
| Lolicika a răspuns:

Apesi pe imaginea din dreata cu cheie.>> optiuni >> Elemente de baza>>pagina de pornire>> selectezi deschideti aceasta pagina>> pui adresa http://google.ro/
dupa care mergi din nou elemente de baza>> la pornire >>si selectezi deschideti pagina de pornire
Sper sa te ajute.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Acele ferestre sunt de la site-urile pe care intri frecvent si. dupa parerea mea, este mai bine asa, poti intra direct fara sa mai dai cautare. Daca vrei sa intri pe alt site ai cautarea in fereastra noua. Daca totusi nu-ti place acest aspect intra in Unelte/Optiuni/Elemente de baza si la Pagina de pornire bifezi Deschideti aceasta pagina si daca nu este scrisa(de obicei este) scrii tu http://www.google.ro si atunci asa o sa ti se deschida. Succes si numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Apasa pe cheita din dreapta -options-basics-open the following pages-add page-www.google.ro
apesi ok, si gata!
dar eu zic ca e mai bine sa lasi asa cum este!
Ferestrele alea retin istoria siteurilor accesate.si daca intri de cateva ori pe google, o sa il ai acolo!
Eu zic ca e mai bine asa.iti apar din prima siteurile cele mai acceste, fara sa fii nevoit sa mai tastezi in search bar

| Aida_3174 a răspuns:

In dreapta ai o cheie
Dai pe ea
te duci la options
SI pui c esite vrei la pagina de pornire www.google.ro

| Adi199513 a răspuns:

Pai intri pe google si mai jo sub chestia aia acolo unde scrii sa cauti ceva scrie adaauga google ca pagina de porinre si dai acolo... asa stiu eu big grin... fundabig grinbig grin?