| cmarius93 a întrebat:

am si eu o problema mare de tot! de cate ori incerc sa intru pe FaceBook primesc aceasta eroare : "There is a problem with this website's security certificate". Nu ma pot loga in niciun fel de la PC ul meu, in schimb ma pot loga de peste tot. O alta problema, la fel, o am cu Y! Messenger, nu ma pot loga din aceeasi perioada cu FaceBook. Acolo imi da eroare in care imi spune ca PC-nu este conectat la Internet. Problema este ca am repus Windowsul de mai bine de 4 ori in 2 zile, nu gasesc un raspuns la problema asta si vreau neaparat sa o rezolv. Mentionez ca am sters partitiile si le am formatat in toate felurile...insa nimic! astept raspunsuri utile

Răspuns Câştigător
| KamyGirl a răspuns:

Mi s-a intamplat! Trebuie sa dai click dreapta pe ceasul de jos, apesi Adjust Date/Time dupa care il setezi corect! :*

| cmarius93 explică (pentru KamyGirl):

Deja am facut asta! si nu merge! multumesc oricum de sfat

| KamyGirl a răspuns (pentru cmarius93):

Of.Poate e din cauza browser-ului pe care il folosesti..De exemplu,daca folosesti Mozilla, incearca pe Chrome, sau invers. Poate asa o sa mearga, dar se mai poate intampla si din alta cauza : Stiu ca nu e recomandat, dar incearca sa dezactivezi Firewall-ul sau Antivirus-ul si apoi intra. Sper sa iti mearga :* Si multumesc mult pentru funda :*

5 răspunsuri:
| alexandruvalcea a răspuns:

Deci...daca folosesti mozilla firefox te duci la options>security>exceptions si adaugi http://www.facebook.com acolo...cred ca va functiona. Funda?:D

| cmarius93 explică (pentru alexandruvalcea):

Am dezactivat sursa HTTPS si tot nu merge! am sunat pana si la RDS sa le zic ce si cum, am cuparat alta placa de retea...ce are...nu stiu

| aleen97 a răspuns:

La facebook s-ar putea sa fie de la securitatea paginii tale... s-ar putea sa fie foarte scazuta