| Babei1995 a întrebat:

Salut! Am și eu o problema!
Nu am mai întrat de ceva vreme pe PayPal, parola o știu dar vechiul număr nu îl mai am cum as putea sa îl schimb sau cum trimit tiket la paypal. Mulțumesc dau fundă!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa-ti faci alt cont, pentru ca te vor detecta cu cont duplicat si iti iei adio si de la cel existent.
Paypal este ca o banca, nu un cont de FB, deci nu te juca cu ei, ca te trezesti pe veci blocat.

Incearca la contul vechi sa spui ca ai uitat parola si sa-ti trimita link pe email, sa resetezi parola ca sa o poti schimba.

| Hyperion7 a răspuns:

Ai incercat sa îți faci un alt cont?

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

PayPal support are un numar de telefon. Poti sa vorbesti cu ei la telefon oricand, insa trebuie sa stii binisor limba engleza. PayPal este banca foarte serioasa, nu-ti poti face 2 conturi pe acelasi nume.