| Gaming183 a întrebat:

Nu ma pot conecta la contul meu Paypal din cauza ca nu mai am vechiul număr, cum pot rezolva asta stiu email stiu parola dar nu pot trece de verificare in 2 pasi din cauza numarului

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă sa schimbi parola și vezi dacă s-a rezolvat problema astfel.

| Gaming183 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat dar degeaba

| Andreea99911818181 a răspuns:

Dupa mult mai multe incercari de a te conecta la un moment dat iti va aparea si " nu mai am acces la numarul de telefon ". Daca nu merge incearca sa schimbi parola sau sa cauti link de conectare

| Gaming183 explică (pentru Andreea99911818181):

Am incercat sa schimb parola de mai multe ori si tot degeaba

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gaming183):

Probabil ca trebuie sa faci cont nou PayPal.

| Andreea99911818181 a răspuns (pentru Gaming183):

Du te la Vodafone si spune le ca nu mai ai cartela dar iti vrei nr inapoi. Iti va da din nou nr. Altfel nu ai cum sau ce sa faci. Eventual te folosesti de cartela aia doar ca sa te conectezi, dupa ce ai intrat in cont actualizezi cu nr.tau bun. Daca nu aveai bani pe Paypal fa ti alt cont