| AndreyCryss a întrebat:

Am si eu o problema si a aparut dupa ce mi-am cumparat piese pentru PC.USB-urile de la placa de baza nu imi citeste joystick-ul, volanul si nici imprimanta cu ultimele drivere instalate atat la placa de baza cat si la celelalte..inainte mergau perfect cu piesele vechi acu cand conectez portul USB la placa de baza nu se intampla nimica nu se aprinde becul de la joystick si nici pc nu zice nimic de parca nu as fi conectat nimica.ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

N-ai spus ce "piese" ai schimbat în Pc şi cum, tu vrei să "ghicim"...

Dă detalii despre piese, drivere ( când le-ai instalat și de unde ), ce Windows ai ( licență sau nu ), etc.

| DjZen a răspuns:

Instaleaza Windowsul din nou

| Lucaci_Robert_1990 a răspuns:

Daca ai xp si e piratat, e o versiune pe care nu-ti poti folosi USB-urile, incearca alta versiune de Windows