| NiCaIeRiNiCiOdAtA a întrebat:

Salut, am si eu o tableta Allview Alldro Speed i, si mi-am luat lu program de facut schite(ceva gen paint de la pc). Mi se pare cam greu totusi sa desenezi cu degetul s ma gandesc daca sa imi cumpar un stylus. adica daca va functiona acel stylus pe tableta mea. Daca stiti daca merge vreun stylus pe aeasta tableta sa imi spuneti si mie.

1 răspuns:
| Twiff a răspuns:

Am avut si eu o tableta de genul si am incercat cu batul unui prieten dar nu mi-a functionat!