| mariusen979 a întrebat:

Am si eu o tableta Serioux S746tab si am uitat codul de security pe care l-am setat, vreau sa intru in recovery mode daca stiti cum sau pe ce apas ca sa intru acolo sa ii dau un hard reset sau ce program trebuie sa iau pe pc pentru a reusi sa o deblochez, astept un raspuns rapid, Multam!

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Incearca variantele astea cand e stinsa, pentru a o reseta din fabrica:
1. Volume Up + Power
2. Volume Down + Home + Power
3. Home + Power
Prima oara incearca varianta 1, iar daca merge va trebui sa lucrezi din butoanele de volum. Ai aici tutorial si alte combinatii de butoane: http://www.wikihow.com/Reset-Your-Android-Phone Funda? (copiaza linkul si pune-l in browser)

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Scoate bateria apoi pui inapoi bateria si ti apasat volum - si power

| mariusen979 explică (pentru shannygelu):

E tableta nu telefon, si are doar un buton on/off, citeste mai cu atentie.

| shannygelu a răspuns (pentru mariusen979):

Are si butoane fizice de volum