| alexandraroxana a întrebat:

am si eu un galaxy mini. sunt cam incepatroare in acest domeniu, am intrat pe android market, m-am logat cu adresa de mail si cand dau sa descarc si nu ma lasa, imi spune: There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account. ce trebuie sa fac? helppp

4 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Fa-ti cont mai intai cu care sa te loghezi personalizat cu numele tau, telefonul(marca)! Intra pe site si fa setarile!

| MaryuZ a răspuns:

Vezi ca contul tau de mail trebuie sa fie gmail mai exact.Intra dupa pc sau dupa telefon si creazati mai intai un cont de mail gmail apoi logheaza-te in market.

| jneb00n a răspuns:

Cauta un site de unde poti downloada aplicatiile umbla in setari la conectorul usb si activeazal... o sa iti apara in comp partitia iar tot ce trebuie sa faci este sa copii fisierul respectiv, dupa care deconectezi usb'ul si il instalezi happy

| Rockstar_1873 a răspuns:

Si eu am un galaxy mini si sunt foarte multumit de el nu am avut probleme cu el.Tu ai putea sa intri in market-ul de pe google https://market.android.com/.Multa bafta.