| alyjr a întrebat:

Salut am si eu un polo clasic si s-a oprit in mers si nu porneste

2 răspunsuri:
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Verifica senzorii la motor. Scoate mufele si bagale din nou, impinge masina si pornesti motorul si vezi daca o ia. Daca nu inseamna ca ai altele mai grave la ea si trebuia sa o bagi pe un tester.
Sper ca te-am ajutat!

| nicusor222 a răspuns:

Daca face sunete ciudate in bord si nu vrea sa porneasca verfica bateria. happy
Daca a mers in suturi pana sa se opreasca filtrul de benzina ca lumea uita la benzinare sa il schimbe si la ce benzina avem in Romania...