| ralubruneta a întrebat:

am si eu un telefon samsung pe shine.si nu imi mai merg doua butoane... ce poate avea?

Răspuns Câştigător
| NimeniAltu_9511 a răspuns:

Daca nu merg alea de sus inseamna ca so stricat banda care leaga partea de sus cu cea de jos ca doar e pe shine happy

1 răspuns:
| BRG a răspuns:

Trebuie desfăcut și curățate butoanele, acolo se adună murdărie, iei o bucățică de vată cu spirt și cureți tastatura telefonului, dar scoți bateria din el cînd faci operația asta. Și atenție nu pui spirt mult în aparat, nu faci baltă. O zi frumoasă. Cristi.